+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Horský hotel Babská Pobytové balíčky

Podzimní wellness romance pro 2 na 3 dny s polopenzí ve Velkých Karlovicích na Horském Hotelu Babská***

Horský hotel Babská

Relaxační pobyt pro dvě osoby v Beskydech – v horském Hotelu Babská*** v termínu od 1.9.2018 do 21.12.2018, na klidném místě s výhledem do nádherného údolí Velkých Karlovic. Třídenní pobyt s polopenzí a neomezeného využití hotelového wellness. Na uvítanou Vás pohostíme špičkovým Moravským vínem, té nejvyšší kvality. Atmosféru Vašeho pobytu umocní slavnostní večeře při svíčkách, kde si vychutnáte špičkovou gastronomii v podobě čtyřchodového menu. V okolí hotelu se nabízí široké sportovní vyžití, golfové hřiště, turistické trasy, cyklostezky a neomezené vyžití pro děti - houpačky, trampolína, ohniště, grilování apod. Pobyt je vhodný nejen pro dvojice, rodiny s dětmi, ale i seniory. MOŽNOST PRODLOUŽENÍ POBYTU!

  • 3 dny
  • 2 noci
  • Pro vybraný termín je polopenze v ceně

Letní Wellness romance pro 2 na 3 dny s polopenzí ve Velkých Karlovicích na Horském Hotelu Babská***

Horský hotel Babská

Relaxační pobyt pro dvě osoby v Beskydech – v horském Hotelu Babská*** v termínu od 1.5.2018 do 31.8.2018, na klidném místě s výhledem do nádherného údolí Velkých Karlovic. Třídenní pobyt s polopenzí a neomezeného využití hotelového wellness. Na uvítanou Vás pohostíme špičkovým Moravským vínem, té nejvyšší kvality. Atmosféru Vašeho pobytu umocní slavnostní večeře při svíčkách, kde si vychutnáte špičkovou gastronomii v podobě čtyřchodového menu. V okolí hotelu se nabízí široké sportovní vyžití, golfové hřiště, turistické trasy, cyklostezky a neomezené vyžití pro děti - houpačky, trampolína, ohniště, grilování, hotelové Activity zóne: stolní tenis, kulečník, x-box, šipky, dětská Cinema TV, stolní fotbálek, stolní hry, knihovna apod. Pobyt je vhodný nejen pro dvojice, rodiny s dětmi, ale i seniory. MOŽNOST PRODLOUŽENÍ POBYTU! K celkové ceně za ubytování je vždy účtován místní rekreační a ubytovací poplatek v celkové ceně 21,-Kč/osoba/noc.

  • 3 dny
  • 2 noci
  • Pro vybraný termín je polopenze v ceně

Zimní wellness romance pro dva na 3 dny s polopenzí ve Velkých Karlovicích na Horském Hotelu Babská***

Horský hotel Babská

Relaxační zimní pobyt pro dvě osoby v Beskydech – v horském Hotelu Babská, v termínu od 21.12.2018 do 17.3.2019 na klidném místě s výhledem do nádherného údolí Velkých Karlovic. Třídenní pobyt s polopenzí a neomezeného využití hotelového wellness. Na uvítanou Vás pohostíme špičkovým Moravským vínem, té nejvyšší kvality. Atmosféru Vašeho pobytu umocní slavnostní večeře při svíčkách, kde si vychutnáte špičkovou gastronomii v podobě čtyřchodového menu. Každý večer posezení u hotelového krbu.V okolí hotelu se nabízí široké sportovní vyžití, lyžařské stopy, sjezdovky v dosahu od 500m do 3000m od hotelu jsou: Horal, Gálik, Razula, U Bambuchů, Machůzky....., turistické trasy, cyklostezky a neomezené vyžití pro děti - Activity zóne - dětská Cinema TV, kulečník, šipky, x-box, posilovna, bazén, sauna, whirlpool, stolní tenis, karaoke....... Pobyt je vhodný nejen pro dvojice, rodiny s dětmi, ale i seniory. MOŽNOST PRODLOUŽENÍ POBYTU! K celkové ceně za ubytování je vždy účtován místní rekreační a ubytovací poplatek v celkové ceně 21,-Kč/osoba/noc. Pobyt nelze objednat v termínu: 21.12.2018 - 1.1. 2019

  • 3 dny
  • 2 noci
  • Pro vybraný termín je polopenze v ceně